Speciální oblečení

A) Gimp Suit

 

 

Tenhle oblek získáte při misi Key To her heart, kdy budete danou osobu sledovat do sex-shopu. Tento oblek vám zvedá asi o 5 sex-appeal, ale to je nic. Bude vám užitečný, když zajedete za přítelkyní Millie, protože nebude chtít na večeři ani nebude vyžadovat projížďku po městě, ale vrhnete se rovnou na věc - pozve vás na kafe.

 

B) Valet Uniform

 

 

Uniforma, kterou získáte při misi 555 We tip - San Fierro C.R.A.S.H., kde zabijete poslíčka v podzemní garáži. Oblek vám nejen poslouží při misi, ale také při assetu Vallet Parking, kde budete jako poslíček parkovat auta hotelových hostů do oné podzemní garáže.

 

C) Rural Clothes

 

 

Farmářské oblečení, které získáte po dosažení 100% ve vztahu s Helenou. Umožní vám nastoupit do kombajnů, které jsou zamčené.

 

D) Croupier

 

 

Tento oblek získáte opět při misi. Jde o úkol Breaking the Bank at Caligula's. Opět vám bude sloužit při misi a pokud vejdete do kasina, tak vám zvýší hodnotu štěstí a budete moci přijímat sázky.

 

E) Cop

 

 

Policejní uniforma, kterou obdržíte po dosažení 100% ve vztahu s Barbarou. Nyní můžete chodit na policejní stanici se zbraní v ruce a bez vyvolání poplachu.

 

F) Pimp Suit

 

 

Oblek pasáka, který vám koupí vaše přítelkyně Denise po dosažení vztahu na 100%. Nyní budete platit šlapce méně pěněz za rozkoš.

 

G) Racing Suit

 

 

Oblek závodníka vám dá přítelkyně Michelle opět po dosažení 100 % ve vztahu. A opět zatím nevím, k čemu slouží.

 

H) Medic Uniform

 

 

Zdravotnické šaty dostanete od poslední přítelkyně - Katie po dosažení 100 % ve vztahu. Jeho výhody mi zatím opět unikají.